Volejte  602 602 090
Typ nabídky
Lokalita
Vlastnictví
Družstevní 2+kk , 17. listopadu , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+kk, 38,24 m², s komorou na patře, na ulici 17. listopadu v Havířově - Podlesí. Byt se nachází ve 4. patře v domě s výtahem a po celkové revitalizaci. Byt je po částečné rekonstrukci, v kuchyni je zánovní kuchyňská linka. V koupelně jsou obklady. V celém bytě jsou nové rozvody elektřiny. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 2.522,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází v klidné a žádané lokalitě, v blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:580.000,- Kč
Družstevní 2+kk , Jurije Gagarina , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+kk, 46,26 m², na ulici Jurije Gagarina v Havířově – Podlesí. Byt se nachází ve 2. patře v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 2.593,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné, žádané a bezpečné lokalitě, ihned za domem je park, vyžití pro děti; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:680.000,- Kč
Družstevní 2+1 , Kosmonautů , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1, 42,56 m², na ulici Kosmonautů v Havířově- Podlesí. Byt se nachází v 6. patře v domě po celkové revitalizaci, s bezbariérovým vstupem a s balkonem v kuchyni. Byt prošel celkovou rekonstrukcí: koupelna je spojená s WC, obklady, dlažba, sprchový kout. Obývací pokoj je spojený s kuchyní. V obývacím pokoji a ložnici je plovoucí podlaha. Rohová kuchyňská linka je se spotřebiči, rozvody vody nově v plastu, elektřina nová. V předsíni je dlažba a vestavěné skříně zhotoveny na míru. Byt se prodává včetně zařízení. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 4.208,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi žádané a bezpečné lokalitě; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:990.000,- Kč
V osobním vlast. 2+1 , Karolíny Světlé , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1, 53,02 m², na ulici Karolíny Světlé v Havířově – Podlesí. Byt se nachází v 6. patře v panelovém domě, kde aktuálně probíhá revitalizace. Byt je s balkonem, částečně upravený. V kuchyni je nová rohová kuchyňská linka, v koupelně a WC jsou obklady. V předsíni jsou nástřiky, v celém bytě jsou nová plastová okna. Aktuální výše příspěvku na správu společných částí domu a záloh na služby (1 osoba) činí 3.774,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné a žádané lokalitě, za domem je park. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:900.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Ostrovského , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 73,27 m², na ulici Ostrovského v Havířově - Městě. Byt se nachází ve 3. patře v domě po celkové revitalizaci s eurookny. Byt je po částečné rekonstrukci, v koupelně je asymetrická vana, obklady, dlažba. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka. Elektřina je nově rozvedena v mědi, korkové podlahy, renovované parkety. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 4.521,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné a žádané lokalitě, v blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:780.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Nákupní , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 68,04 m², na ulici Nákupní v Havířově – Šumbarku. Byt je se zasklenou lodžií, nachází se ve 3. patře v domě s výtahem po celkové revitalizaci, která proběhla v letošním roce. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 5.275,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:460.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Osvoboditelů , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 59,84 m², na ulici Osvoboditelů v Havířově - Městě. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí v domě po celkové revitalizaci. Byt prošel před časem rekonstrukcí: obývací pokoj je spojený s kuchyní, v kuchyni je rohová linka zhotovena na míru, dlažba. Jádro je zděné, koupelna zvětšená, obklady, dlažba, vana. WC je obloženo. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 4.573,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi žádané, lukrativní a bezpečné lokalitě; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena k jednání, zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:930.000,- Kč
Družstevní 3+1 , 17. listopadu , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 67,38 m², s komorou na patře, na ulici 17. listopadu v Havířově - Podlesí. Byt se nachází v 7. posledním patře v domě s výtahem a po celkové revitalizaci. Byt je po rekonstrukci, ve všech místnostech jsou plovoucí podlahy. V kuchyni jsou 2 zdi obloženy dřevem, má zachovalou kuchyňskou linku, sporák, stůl se židlí. V obývacím pokoji jsou zdi částečně obloženy dřevem, za oknem je nainstalovaný rozměrný sušák. Předsíň je také obložená dřevem, se skříní a botníkem. Koupelna je v sádrokartonu, obklady, dlažba, rohová vana. Obklady a dlažba je rovněž na WC, u vstupu do bytu je dlažba. Byt má vstupní bezpečnostní dveře a je do něj přivedeno telefonické i internetové připojení. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (3 osoby) činí 5.284,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází v klidné a žádané lokalitě, v blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:930.000,- Kč
Družstevní 3+1 , 17. listopadu , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 67,38 m², na ulici 17. listopadu v Havířově – Podlesí. Byt se nachází ve 4. patře v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. K bytu náleží komora, umístěná na patře. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 5.160,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné, žádané a bezpečné lokalitě, ihned za domem je park, vyžití pro děti; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:800.000,- Kč
V osobním vlast. 3+1 , Karvinská , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, o velikosti 3+1, 61,94 m², na ulici Karvinská v Havířově – Městě. Byt je s balkonem, nachází se ve 3. patře, v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše příspěvku na správu společných částí domu a záloh na služby (1 osoba) činí 4.925,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází v centru města, v klidné, žádané lokalitě, za domem je park, vyžití pro děti. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:950.000,- Kč
 Kanceláře , Slunečná , Havířov - Podlesí
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v objektu na adrese Slunečná 1572/6, Havířov-Podlesí. Objekt se nachází v 1. podzemním podlaží. Vhodný k využití jako kancelář, kosmetické služby, dílna, sklad. Celková výměra je 48,25 m². Objekt se skládá z jedné místnosti o velikosti 43,97 m². Příslušenství tvoří sociální zařízení a sklad o výměře 4,28 m².   Výše nájmu činí 850,- Kč/m²/rok. Nájem možný ihned. Bližší informace Vám podají pí. Milková - mobil 725 882 102 nebo pí. Pavelková - mobil 725 882 106.
Cena:850,-Kč/m²/rok
 Kanceláře , Aloise Jiráska , Havířov - Podlesí
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v objektu na adrese Aloise Jiráska 1525/3, Havířov-Podlesí. Objekt se nachází v 2. podzemním podlaží. Vhodný k využití jako kancelář, kosmetický salon, ateliér apod. Celková výměra je 54,50 m². Objekt se skládá z jedné místnosti. Příslušenství tvoří sociální zařízení. Výše nájmu činí 800,- Kč/m²/rok. Nájem možný ihned. Bližší informace Vám podají pí. Milková -  mobil: 725 882 102 nebo pí. Klenčíková - mobil: 725 882 113.  
Cena:800,- Kč/m²/rok
 Kanceláře , Hornosušská , Havířov - Prostřední Suchá
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v objektu na adrese sídla Stavebního bytového družstva Havířov, Hornosušská 1041/2, Havířov-Prostřední Suchá. Objekt se nachází v 1. nadzemním podlaží, je vhodný k využití jako kancelář. Celková výměra je 11,76 m². Objekt se skládá z jedné místnosti s možností užívání společných sociálních zařízení. Výše nájmu činí 800,- Kč/m²/rok. Nájem možný ihned. Bližší informace Vám podají pí. Milková - mobil: 725 882 102 nebo p. Burgert - mobil: 725 882 101.
Cena:800,- Kč/m²/rok
Družstevní Kanceláře , Aloise Jiráska , Havířov - Podlesí
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v objektu na adrese Aloise Jiráska 1522/9, Havířov-Podlesí. Objekt se nachází v 2. podzemním podlaží. Vhodný k využití jako kancelář, kosmetický salon, ateliér apod. Celková výměra je 54,50 m². Objekt se skládá z jedné místnosti. Příslušenství tvoří sociální zařízení. Výše nájmu činí 800,- Kč/m²/rok. Nájem možný od 1. 8. 2017. Bližší informace Vám podají pí. Klenčíková - mobil: 725 882 113 nebo pí. Milková -  mobil: 725 882 102.  
Cena:800,- Kč/m²/rok
 Dílny , Hornosušská , Havířov - Prostřední Suchá
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v objektu na adrese Hornosušská 1041/2, Havířov-Prostřední Suchá v sídle SBD Havířov s možností parkování a využití sociálního zařízení (WC, sprchy, šatna) v přilehlém objektu.   Je vhodný k využití jako dílna, výrobní hala, sklad apod. Celková výměra je 149,45 m².  Výše nájmu činí 800,- Kč/m²/rok. Nájem možný ihned. Bližší informace Vám podají pí. Milková -  mobil: 725 882 102 nebo p. Burgert - mobil: 725 882 101.
Cena:800,-Kč/m²/rok