Volejte  602 602 090
Typ nabídky
Lokalita
Typ nemovitosti
Garsoniera 1+kk 1+1 2+kk 2+1 3+kk 3+1 4+kk 4+1 5+1
Vlastnictví
Družstevní 1+1 , Vardasova , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1, 26,54 m², na ulici Vardasova v Havířově - Městě. Byt se nachází v 8. patře v domě po celkové revitalizaci. V kuchyni a pokoji jsou plovoucí podlahy, v koupelně a předsíni je nové lino. V kuchyni je nová kuchyňská linka. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 2.228,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi žádané lokalitě, v blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena k jednání, zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:410.000,- Kč
Družstevní 2+kk , Jaroslava Seiferta , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+kk, 35,10 m², na ulici Jaroslava Seiferta v Havířově - Městě. Byt se nachází v přízemí v domě po celkové revitalizaci. Byt prošel rekonstrukcí, kuchyňská linka zhotovena na míru, koupelna spojená s WC, sprchový kout, obklady, dlažba. K bytu náleží parkovací místo a zahrádka. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 3.087,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi žádané, lukrativní a bezpečné lokalitě; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena k jednání, zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:820.000,- Kč
Družstevní 2+kk , Jurije Gagarina , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+kk, 46,26 m², na ulici Jurije Gagarina v Havířově – Podlesí. Byt se nachází ve 2. patře v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 2.593,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné, žádané a bezpečné lokalitě, ihned za domem je park, vyžití pro děti; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:680.000,- Kč
Družstevní 2+1 , Kosmonautů , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1, 42,56 m², na ulici Kosmonautů v Havířově- Podlesí. Byt se nachází v 6. patře v domě po celkové revitalizaci, s bezbariérovým vstupem a s balkonem v kuchyni. Byt prošel celkovou rekonstrukcí: koupelna je spojená s WC, obklady, dlažba, sprchový kout. Obývací pokoj je spojený s kuchyní. V obývacím pokoji a ložnici je plovoucí podlaha. Rohová kuchyňská linka je se spotřebiči, rozvody vody nově v plastu, elektřina nová. V předsíni je dlažba a vestavěné skříně zhotoveny na míru. Byt se prodává včetně zařízení. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 4.208,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi žádané a bezpečné lokalitě; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:990.000,- Kč
V osobním vlast. 2+1 , Karolíny Světlé , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1, 53,02 m², na ulici Karolíny Světlé v Havířově – Podlesí. Byt se nachází v 6. patře v panelovém domě, který není zatížen úvěrem na revitalizaci. Byt je s balkonem, částečně upravený. V kuchyni je nová rohová kuchyňská linka, v koupelně a WC jsou obklady. V předsíni jsou nástřiky, v celém bytě jsou nová plastová okna. Aktuální výše příspěvku na správu společných částí domu a záloh na služby (1 osoba) činí 3.774,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné a žádané lokalitě, za domem je park. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:900.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Petřvaldská , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+3, 66,11 m², na ulici Petřvaldská  v Havířově - Šumbarku. Byt je se zasklenou lodžií a nachází se  v přízemí v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 5.301,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. V blízkosti bytu se nachází MHD, škola, školka a veškerá občanská vybavenost. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.  
Cena:430.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Ostrovského , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 73,27 m², na ulici Ostrovského v Havířově - Městě. Byt se nachází ve 3. patře v domě po celkové revitalizaci s dřevěnými euro okny. Byt je po částečné rekonstrukci, v koupelně jsou obklady, dlažba, rohová vana, kuchyň je obložená. Nové rozvody elektřiny v mědi, korkové podlahy, renovované parkety. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (4 osoby) činí 5.401,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné a žádané lokalitě, v blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:930.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Mládí , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 62,57 m², na ulici Mládí v Havířově- Šumbarku. Byt se nachází v 5. patře v domě po celkové revitalizaci s prosklenou lodžií. Byt prošel celkovou rekonstrukcí: v koupelně je sprchový kout, obklady, dlažba. Ve všech pokojích je plovoucí podlaha. Kuchyňská linka je nová, rozvody vody v plastu, elektřina nová. Dveře jsou nové s obložkami.  Aktuální výše nájemného a záloh na služby (3 osoby) činí 5.844,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě, v blízkosti školka, škola, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK. Doporučuji prohlídku.  
Cena:880.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Nákupní , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 68,04 m², na ulici Nákupní v Havířově – Šumbarku. Byt je se zasklenou lodžií, nachází se ve 3. patře v domě s výtahem po celkové revitalizaci, která proběhla v letošním roce. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 5.275,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:460.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Osvoboditelů , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 59,84 m², na ulici Osvoboditelů v Havířově - Městě. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí v domě po celkové revitalizaci. Byt prošel před časem rekonstrukcí: obývací pokoj je spojený s kuchyní, v kuchyni je rohová linka zhotovena na míru, dlažba. Jádro je zděné, koupelna zvětšená, obklady, dlažba, vana. WC je obloženo. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 4.573,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi žádané, lukrativní a bezpečné lokalitě; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena k jednání, zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:930.000,- Kč
Družstevní 3+1 , 17. listopadu , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 67,38 m², na ulici 17. listopadu v Havířově – Podlesí. Byt se nachází ve 4. patře v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. K bytu náleží komora, umístěná na patře. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 5.160,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné, žádané a bezpečné lokalitě, ihned za domem je park, vyžití pro děti; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:880.000,- Kč
V osobním vlast. 3+1 , Karvinská , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, o velikosti 3+1, 61,94 m², na ulici Karvinská v Havířově – Městě. Byt je s balkonem, nachází se ve 3. patře, v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše příspěvku na správu společných částí domu a záloh na služby (1 osoba) činí 4.925,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází v centru města, v klidné, žádané lokalitě, za domem je park, vyžití pro děti. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:950.000,- Kč