Volejte  602 602 090
Typ nabídky
Lokalita
Typ nemovitosti
Garsoniera 1+kk 1+1 2+kk 2+1 3+kk 3+1 4+kk 4+1 5+1
Vlastnictví
Družstevní 3+1 , Nákupní , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 78,54 m² s komorou, na ulici Nákupní v Havířově – Šumbarku. Byt je se zasklenou lodžií a nachází se ve 3. patře v domě s výtahem po celkové revitalizaci. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, novější kuchyňská linka, v koupelně jsou obklady, dlažba. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 5.732,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný v průběhu července a srpna. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:520.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Ostrovského , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 73,27 m², na ulici Ostrovského v Havířově - Městě. Byt se nachází ve 3. patře v domě po celkové revitalizaci s dřevěnými euro okny. Byt je po částečné rekonstrukci, v koupelně jsou obklady, dlažba, rohová vana, kuchyň je obložená. Nové rozvody elektřiny v mědi, korkové podlahy, renovované parkety. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (4 osoby) činí 5.401,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné a žádané lokalitě, v blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:930.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Mládí , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 62,57 m², na ulici Mládí v Havířově- Šumbarku. Byt se nachází v 5. patře v domě po celkové revitalizaci s prosklenou lodžií. Byt prošel celkovou rekonstrukcí: v koupelně je sprchový kout, obklady, dlažba. Ve všech pokojích je plovoucí podlaha. Kuchyňská linka je nová, rozvody vody v plastu, elektřina nová. Dveře jsou nové s obložkami.  Aktuální výše nájemného a záloh na služby (3 osoby) činí 5.844,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě, v blízkosti školka, škola, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK. Doporučuji prohlídku.  
Cena:880.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Okružní , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 68,04 m², na ulici Okružní v Havířově – Šumbarku. Byt je se zasklenou lodžií a plastovými okny, nachází se ve 4. patře v domě s novým výtahem. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 4.819,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:350.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Okružní , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 68,04 m², na ulici Okružní v Havířově - Šumbarku. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí v domě po celkové revitalizaci s prosklenou lodžií. V obývacím pokoji je plovoucí podlaha. V kuchyni a chodbě jsou dřevěné obklady. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 4.383,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. V blízkosti se nachází škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:380.000,- Kč
Družstevní 3+1 , 17. listopadu , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 67,38 m², na ulici 17. listopadu v Havířově – Podlesí. Byt se nachází ve 4. patře v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. K bytu náleží komora, umístěná na patře. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 5.160,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné, žádané a bezpečné lokalitě, ihned za domem je park, vyžití pro děti; v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:880.000,- Kč
V osobním vlast. 3+1 , Karvinská , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, o velikosti 3+1, 61,94 m², na ulici Karvinská v Havířově – Městě. Byt je s balkonem, nachází se ve 3. patře, v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše příspěvku na správu společných částí domu a záloh na služby (1 osoba) činí 4.925,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází v centru města, v klidné, žádané lokalitě, za domem je park, vyžití pro děti. V blízkosti škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:950.000,- Kč