Volejte  602 602 090
Typ nabídky
Lokalita
Typ nemovitosti
Garsoniera 1+kk 1+1 2+kk 2+1 3+kk 3+1 4+kk 4+1 5+1
Vlastnictví
Družstevní 3+1 , 17. listopadu , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 62,89 m², na ulici 17. listopadu Havířově - Podlesí. Byt je s balkonem a komorou, nachází se ve 4. patře v domě po celkové revitalizaci, s novým výtahem. Byt prošel rekonstrukcí, jádro zhotoveno ze sádrokartonu, obklady, dlažba. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka s el. sporákem, digestoří a myčkou. V ložnici je vestavěná skříň zhotovena na míru. V obývacím pokoji je plovoucí podlaha.  Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 4.494,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. V blízkosti domu je školka, škola, dětské hřiště, lékaři, nákupní centra, MHD a meziměstská autobusová doprava. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:890.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Dělnická , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 58,94 m², na ulici Dělnické v Havířově – Městě. Byt je s balkonem v kuchyni a zasklenou lodžií přes všechny pokoje a nachází se v 5. patře v domě po celkové revitalizaci se dvěma výtahy a bezbariérovým vstupem. Byt je v původním, udržovaném stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 4.348,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt je velmi slunný, s nádherným výhledem; v blízkosti domu je školka, škola, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:1.040.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Moskevská , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 62,01 m², na ulici Moskevské v Havířově – Městě. Byt je s balkonem a nachází se ve 3. patře v domě po celkové revitalizaci. V bytě je provedena nová elektroinstalace, zděné jádro, obklady, dlažba, nové dveře, v kuchyni je zánovní kuchyňská linka. V pokojích jsou parkety, plovoucí podlaha je v kuchyni, obývacím pokoji a předsíni. Byt je zachovalý, udržovaný. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 5.023,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné, žádané a bezpečné lokalitě plné zeleně. V blízkosti je školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK. Při rychlém jednání sleva možná.
Cena:980.000,- Kč
V osobním vlast. 3+1 , Generála Svobody , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1, 66,32 m², na ulici Generála Svobody v Havířově – Šumbarku. Byt se nachází ve 3. patře v domě po celkové revitalizaci se zasklenou lodžií. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Stanovení výše příspěvku na správu společných částí budovy a výše záloh na plnění s užíváním jednotky činí 6.649,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. V blízkosti domu je školka, škola, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:530.000,- Kč