Volejte  602 602 090
Typ nabídky
Lokalita
Typ nemovitosti
Garsoniera 1+kk 1+1 2+kk 2+1 3+kk 3+1 4+kk 4+1 5+1
Vlastnictví
Družstevní 3+1 , Okrajová , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 63,20 m², na ulici Okrajové v Havířově – Podlesí. Byt se nachází v 7. patře v domě po celkové revitalizaci s bezbariérovým vstupem a průchozím výtahem. Byt je po částečné rekonstrukci,  v koupelně a WC jsou obklady, dlažba. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 4.925,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt je velmi slunný s krásným výhledem na okolí. Nachází se ve velmi klidné, žádané a bezpečné lokalitě, v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:780.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Národní třída , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 61,06 m², na ulici Národní třída v Havířově – Městě. Byt je s balkonem a nachází se ve 2. patře v domě po celkové revitalizaci, bez výtahu. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 5.249,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází v centru města, ve velmi žádané a bezpečné lokalitě, v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:790.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Moskevská , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 62,17 m², na ulici Moskevská v Havířově - Městě. Byt je s balkonem v kuchyni a se zasklenou lodžií přes všechny pokoje a nachází se v 11. patře v domě po celkové revitalizaci, s výtahem. Byt prošel celkovou rekonstrukcí: rohová kuchyňská linka zhotovena na míru včetně vestavěných spotřebičů, dlažba. V koupelně a WC jsou obklady, dlažba. V celém bytě jsou nové omítky, rozvody vody jsou nově v plastu, elektroinstalace je kompletně nová. V předsíni a chodbě je dlažba a vestavěné skříně zhotoveny na míru. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (2 osoby) činí 6.201,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt je velmi slunný, situovaný na jihovýchodní stranu s nádherným výhledem na Beskydy; v blízkosti domu je školka, škola, MHD a veškerá občanská vybavenost. Byt je vhodný k nastěhování, bez jakýchkoliv dalších stavebních úprav. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:1.250.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Kmochova , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1, 62,11 m², na ulici Kmochova v Havířově – Podlesí. Byt je s balkonem, nachází se ve 4. patře v domě po celkové revitalizaci s průchozím výtahem. V bytě je provedena rekonstrukce elektroinstalace, v koupelně a WC jsou obklady. Byt je velmi zachovalý, udržovaný. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (2 osoby) činí 4.745,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné, žádané a bezpečné lokalitě, v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:850.000,- Kč