Volejte  602 602 090
Typ nabídky
Lokalita
Typ nemovitosti
Garsoniera 1+kk 1+1 2+kk 2+1 3+kk 3+1 4+kk 4+1 5+1
Vlastnictví
Družstevní 1+1 , Moskevská , Havířov - Město
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1, 26,21m², na ulici Moskevské v Havířově – Městě. Byt je se zasklenou lodžií přes kuchyň a pokoj, nachází se v 4. patře v domě po celkové revitalizaci se dvěma výtahy a bezbariérovým vstupem. Byt je po celkové rekonstrukci (hlavní přívod + elektřina v bytě v mědi, nové rozvody vody a odpadů, bytové jádro). Byt se prodává včetně vybavení, spotřebičů, nábytku.  Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 2.900,- Kč / 2os, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt je situován okny na východní stranu, v blízkosti domu je školka, škola, MHD a veškerá občanská vybavenost. Doporučuji prohlídku. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.     
Cena:649.000,- Kč
Družstevní 1+1 , Kubelíkova , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji velký družstevní byt o velikosti 1+1, 37,26 m², na ulici Kubelíkova v Havířově – Podlesí. Byt se nachází ve 4. patře v domě po celkové revitalizaci. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka.  Koupelna a WC je zděné, se sprchovým koutem. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 2.966,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt je slunný, nachází se ve velmi žádané a klidné lokalitě, v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.    
Cena:650.000,- Kč
Družstevní 1+1 , Kosmonautů , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1, 35,97 m², na ulici Kosmonautů v Havířově - Podlesí. Byt je s balkonem a nachází se v 6.patře v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu,  vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 3.498,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt je světlý, velmi slunný, v lukrativní lokalitě; v blízkosti domu je školka, škola, dětské hřiště, MHD. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.  
Cena:480.000,- Kč
Družstevní 2+1 , Emy Destinnové , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1, 43,48 m², na ulici Emy Destinnové v Havířově – Šumbarku. Byt se nachází ve 2. patře v domě po celkové revitalizaci s výtahem. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 4.810,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi klidné a žádané lokalitě, v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný v průběhu dubna. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK. Při rychlém jednání sleva možná.  
Cena:500.000,- Kč
Družstevní 2+1 , Slunečná , Havířov - Podlesí
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1, 49,27 m², na ulici Slunečné v Havířově - Podlesí. Byt se nachází ve 4.patře v domě s výtahem a po celkové revitalizaci. Byt má částečné úpravy, nová kuchyňská linka, plovoucí podlahy, jádro je původní. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 3.503,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt je světlý, velmi slunný, v lukrativní lokalitě; v blízkosti domu je školka, škola, dětské hřiště, MHD. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.  
Cena:850.000,-
Družstevní 3+1 , Letní , Havířov - Šumbark
Nabízíme k prodeji velký družstevní byt o velikosti 3+1, 77,24 m², na ulici Letní v Havířově – Šumbarku. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí s komorou na patře v domě po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Aktuální výše nájemného a záloh na služby činí 5.740,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt se nachází ve velmi žádané lokalitě na okraji sídliště, v blízkosti školka, škola a veškerá občanská vybavenost. Byt je volný ihned. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK. Při rychlém jednání sleva možná.   
Cena:720.000,- Kč
Družstevní 3+1 , Jaroslava Vrchlického , Havířov - Bludovice
Nabízíme k prodeji velký družstevní byt o velikosti 3+1, 73,32 m², na ulici Jaroslava Vrchlického v Havířově - Podlesí. Byt je se zasklenou lodžií a nachází se v 1.patře v domě po celkové revitalizaci. Byt je zvětšený o vstupní chodbu 3,95 m², v původním stavu,  pouze koupelna je nová, zděná se sprchovým koutem. Aktuální výše nájemného a záloh na služby (1 osoba) činí 6.278,- Kč, v ceně služeb není uvedena spotřeba elektřiny a plynu. Byt je světlý, velmi slunný, v lukrativní lokalitě; v blízkosti domu je školka, škola, dětské hřiště, MHD. Byt je volný po dohodě. Cena zahrnuje cenu bytu a provizi RK.
Cena:1.740.000