SBD reality

Prodej, Byt v os. vl. 1+1, 27 m² - Havířov - Podlesí

Jana z Pržna

Přemýšlím, zda jsem se vůbec někdy setkala s někým, kdo tak zodpovědně, ochotně a s opravdovou upřímností a láskou dělá svou práci. Teď jsem se pousmála, protože vlastně jednu takovou osobu znám :-) / i mně práce vždy bavila a přistupovala jsem ke svým klientům s otevřeným srdcem a zájmem, s opravdovým upřímným zájmem, který mi dokázal otevřít jejich "dveře" a já mohla jako daňový exekutor lépe pochopit, kde je problém a najít řešení.

A Vy to máte podobně, zajímá Vás nejen to, zda prodáte, za kolik prodáte, ale hlavně co a komu prodáte, zda je to pro dotyčného ta vhodná investice, to vhodné bydlení, zda budou spokojeni kupující i prodávající a nebudou litovat svého rozhodnutí.

Když jsem kupovala v Havířově v říjnu 1. byt, byla jsem fakt až šokována, že v dnešní době lze potkat někoho, komu lze důvěřovat, kde podání ruky a slovo chlapa zůstane slovem chlapa a lze se o něho opřít a bez obav konat. Vše proběhlo bez jakýchkoliv zádrhelů z Vaší strany a tak, když jsem se před pár dny rozhodla, že koupím ještě jeden byt v našem kraji a mezi spoustou nabídek uviděla Vaše jméno, věděla jsem, že je to ta pravá volba. Nyní už jsem přesně věděla, s kým budu jednat a že se ničeho nemusím obávat. To, jak rychle se vše zrealizovalo svědčí o tom, že důvěra mezi námi dosáhla vysokého levelu a věřím, že konečně bude možnost, aby Vás poznal i můj syn, který kroutí hlavou a říká "toho chlapa bych chtěl poznat". .... Snažím se ho vychovávat tak, aby i o jeho slovo se mohl člověk vždy opřít, tak jste jedním z příkladů, které mu můžu občas předhodit.

Milý pane Kovači, to co jsem napsala je zcela upřímné a sepsané během pár minut přesně tak, jak mi jdou myšlenky. Není to žádná placená, objednaná reklama, je to to, co si skutečně myslím.

Přeji Vám opravdu z celého srdce, abyste ve Vašem životě potkával jen podobně naladěné lidi, kteří dokáží být také férovými a chápajícími, hledajícími cestu a ne překážky, hledajícími pro a ne proti.

Mějte hodně sil, spoustu krásných okamžiků na Vaší cestě životem, ať už pracovním či osobním a pokud občas natrefíte na lidi jinak naladěné, tak to přijměte s pokorou a trpělivostí a také optimismem - lidé jsou prostě různí ...

Stavební bytové družstvo Havířov
Hornosušská 1041/2
735 64
Havířov