Reference

Prodej, Byt 2+1,  44 m² - Havířov

Šárka z Hlučína

Dobrý den,
ráda bych udělila velmi kladné reference p. Kovačovi. Kupovali jsme 2 byty a vše bylo zařízeno a předáno do týdne. S něčím takovým jsme se ještě nesetkali. Nejen profesionální přístup, ale lidskost a velmi přátelské chování. Pan Kovač je člověk na svém místě a věřím, že spoustu věcí pro nás udělal nad rámec svých povinností. Nezbývá než panu Kovačovi velmi poděkovat a vzkázat jeho zaměstnavateli, jak velké štěstí má, že ho má !!!

Prodej, byt 2+1 s lodžií, Havířov-Podlesí

Jiří a Petra z Havířova

Dobrý den,
touto cestou chceme velmi poděkovat panu Kovačovi za jeho odvedenou práci při našem hledání a koupi bytu. Hlavně děkujeme za profesionalitu, ochotu, vstřícnost a lidskost. Vždy nám byl ochoten poradit i nad rámec jeho práce.
Moc za vše děkujeme a přejeme, aby jste se vždy setkával se stejně férovými lidmi, jako jste vy.

Prodej, Byt 2+1, 54 m² - Havířov - Podlesí

Vendula z Havířova

Díky profesionálnímu přístupu pana Kovače jsem se stala majitelkou bytu v Havířově. Jeho zájem o životní příběhy lidí ho posunují do nové úrovně v realitním světě a díky tomu se mu daří úspěšně lidem splnit jejich přání o bydlení. Jedním slovem profesionál, děkuji.

Prodej, Byt 3+1, 68 m² - Havířov, Šípková

Mirek z Havířova

Dobrý den, se službami ohledně hledání nového bytu jsme byli s panem Kovačem maximálně spokojeni. Ochota komunikace a rychlost vyřízení požadavku byly vždy na jedničku. Děkujeme, Mirek.

Prodej, Byt 2+1, 54 m² - Havířov

Marta z Havířova

Vše šlo velmi rychle a hladce, takže to vypadalo, že se to všechno děje "samo". Ale myslím si, že právě za tím je ukrytá ta největší práce pana Kovače, která není vidět. A je to právě jeho specificky individuální přístup, který klientovi dává pocit, že je tady jenom pro něj.

Děkuji za Vaši práci a za nadšení, se kterým k ní přistupujete. Bydlí se mi dobře.

Prodej, Byty 4+1, 77 m² - Havířov - Město

Daniela z Havířova

Práce a přístup pana Kovače je profesionální a lidská. Termíny jednání na sebe navazovaly dle předešlé domluvy a ani případné změny termínů nebyly problémem. Prodej mého bytu proběhl v příjemné atmosféře. Vaši práci hodnotím jako velmi dobrou.

Prodej, Byt 1+1, 36 m² - Havířov - Město

Vlaďka z Havířova

Pan Jan Kovač je opravdu člověk na správném místě. Musím říct, že mi ze začátku přišlo až podezřelé, jak individuálně k věci přistupuje, s jak lidským přístupem a jak přátelsky a na rovinu jedná. Je tohle vůbec u realitního makléře normální? Nevěděla jsem, protože šlo o mou první zkušenost. Uklidňovala jsem se tím, že když je i s kontakty uveden na webu tak velké a známé společnosti, bude to snad v pořádku a jedná se skutečně o realitního makléře. :-)
Nebudu lhát - moje rozhodnutí o koupi určitě ovlivnilo i to, jak příjemně se s panem Janem Kovačem komunikovalo. I když se mi velmi líbil byt, lokalita i finanční podmínky, pokud bych narazila na někoho nepříjemného či nespolehlivého nebo neochotného, k nákupu by nedošlo. Samozřejmě jsem si i nechala ověřit dokumenty a zkonzultovala kupovanou nemovitost s dalšími lidmi, všechno mi jen potvrdilo, že přístup pana Kovače je opravdu profesionální a férový, zároveň lidský.
Pokud bych v budoucnu zvažovala nákup či prodej nějaké nemovitosti, jsem rozhodnutá se na pana Kovače opět obrátit.
Od nákupu již uběhla určitá doba a své volby rozhodně nelituju.

Prodej, Byt v os. vl. 1+1, 27 m² - Havířov - Podlesí

Jana z Pržna

Přemýšlím, zda jsem se vůbec někdy setkala s někým, kdo tak zodpovědně, ochotně a s opravdovou upřímností a láskou dělá svou práci. Teď jsem se pousmála, protože vlastně jednu takovou osobu znám :-) / i mně práce vždy bavila a přistupovala jsem ke svým klientům s otevřeným srdcem a zájmem, s opravdovým upřímným zájmem, který mi dokázal otevřít jejich "dveře" a já mohla jako daňový exekutor lépe pochopit, kde je problém a najít řešení.

A Vy to máte podobně, zajímá Vás nejen to, zda prodáte, za kolik prodáte, ale hlavně co a komu prodáte, zda je to pro dotyčného ta vhodná investice, to vhodné bydlení, zda budou spokojeni kupující i prodávající a nebudou litovat svého rozhodnutí.

Když jsem kupovala v Havířově v říjnu 1. byt, byla jsem fakt až šokována, že v dnešní době lze potkat někoho, komu lze důvěřovat, kde podání ruky a slovo chlapa zůstane slovem chlapa a lze se o něho opřít a bez obav konat. Vše proběhlo bez jakýchkoliv zádrhelů z Vaší strany a tak, když jsem se před pár dny rozhodla, že koupím ještě jeden byt v našem kraji a mezi spoustou nabídek uviděla Vaše jméno, věděla jsem, že je to ta pravá volba. Nyní už jsem přesně věděla, s kým budu jednat a že se ničeho nemusím obávat. To, jak rychle se vše zrealizovalo svědčí o tom, že důvěra mezi námi dosáhla vysokého levelu a věřím, že konečně bude možnost, aby Vás poznal i můj syn, který kroutí hlavou a říká "toho chlapa bych chtěl poznat". .... Snažím se ho vychovávat tak, aby i o jeho slovo se mohl člověk vždy opřít, tak jste jedním z příkladů, které mu můžu občas předhodit.

Milý pane Kovači, to co jsem napsala je zcela upřímné a sepsané během pár minut přesně tak, jak mi jdou myšlenky. Není to žádná placená, objednaná reklama, je to to, co si skutečně myslím.

Přeji Vám opravdu z celého srdce, abyste ve Vašem životě potkával jen podobně naladěné lidi, kteří dokáží být také férovými a chápajícími, hledajícími cestu a ne překážky, hledajícími pro a ne proti.

Mějte hodně sil, spoustu krásných okamžiků na Vaší cestě životem, ať už pracovním či osobním a pokud občas natrefíte na lidi jinak naladěné, tak to přijměte s pokorou a trpělivostí a také optimismem - lidé jsou prostě různí ...

Pronájem, Byty 2+1, 52 m² - Havířov - Město

Děkujeme za bydlení pro naši dceru

Rádi bychom touto cestou moc poděkovali za především lidský přístup pana Kovače, který nás vstřícně provedl od A-Z novým bydlením pro naši dceru. Jsme velmi spokojení s cenou i bytem samotným. Kéž by podobný přístup byl v dnešní době normou. Vřele doporučujeme využít služeb Reality Stavebního bytového družstva Havířov a ještě jednou děkujeme.

Stavební bytové družstvo Havířov
Hornosušská 1041/2
735 64
Havířov