Prodej, Byt 1+1, 36 m² - Havířov - Město

Karvinská, Havířov - Město | 36 m²

ID 00018
Kontakt
prodáno
Anuita, úvěr domu: 0,- Kč, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Exklusivně nabízíme opravdu vkusně upravený byt v osobním vlastnictví 1+1 na vyhledávané Karvinské ulici. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží a náklady na bydlení jsou 2.000 Kč!

Byt je vybaven novou, s interiérem velmi vkusně ladící, kuchyňskou linkou. V prostorné kuchyni je dostatek místa pro posezení u stolu.
Koupelna je vybavena moderním sprchovacím koutem a novým jádrem. Byt má okna pouze do dvora, což zajišťuje absolutní klid.

Celkově byt působí prostorně, útulně a je připraven k okamžitému bydlení bez jakýchkoli investic. Byt je vybaven mnoha zajímavě řešenými úložnými prostory. Majitel se o byt pečlivě staral a je to znát.

Koupelna: 2,10 m2
Kuchyň: 9,69 m2
Předsíň: 4,27 m2
Obývací pokoj: 17,70 m2
Sklep: 1,78 m2
WC: 0,94 m2

Kdo zná Karvinskou ulici ví, že se jedná o velmi dobrou adresu pro spokojené bydlení s veškerou občanskou vybaveností v dosahu.

Technické parametry domu:

Jedná se o bytový řadový dům se třemi sekcemi a se 4.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1963 v typovém panelovém systému T 02 B. Obvodové stěny jsou tvořeny struskopemzo-betonovými panely tl. 375mm (v místě parapetů tl.300mm) s oboustrannými omítkami. Stropní k-ce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu, spádové vrstvy ze strusky, tepelně-izolační vrstvy z plynosilikátových desek tl.100mm a hydroizolačního souvrství. Podlaha nad suterénem je tvořena stropním panelem, skelnou rohoží tl.20mm, separační lepenkou, betonovou vrstvou tl.cca 50mm a podlahovou krytinou (teraso, PVC, dřev. vlysy).
V průběhu užívaní stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2003, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.100mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20W/m2.K a zateplení střechy pomocí EPS tl.140mm s provedením nové hydroizolační vrstvy. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS69 s instalovaným výkonem 5,77 MW. Dodavatelem tepla je HTS, a.s.. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 1+1
LokalitaKarvinská, Havířov - Město
OkresKarviná
Náklady na bydlení2.000 Kč
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná36 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB77 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Karvinská
Havířov - Město
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře