Prodej, Byt 1+1, 36 m², Havířov - Podlesí

Kosmonautů, Havířov - Podlesí | 36 m²

ID 00039
Kontakt
prodáno
Po doplacení půjčky cca 100.000 se předpis nájmu sníží o cca 2.000 Kč., včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Exklusivně a rádi vám představujeme tento výjimečný byt 1+1 v perfektní lokalitě Havířova - Podlesí. Stav bytu je zcela perfektní. Nová elektřina, nové rozvody, nové stěny, omítky, praktická komora, pěkná kuchyň se spíží, úložné prostory, 2 sklepy, výhled do zeleně a přesto vše podstatné ihned po ruce.

V bytě jsou veškeré rozvody připravené se ihned připojit k Poda, Vodafone a dle zájmu také k dalším dostupným dodavatelům.
Byt je světlý, slunný, okna do dvora zaručují absolutní klid. V domě je moderní výtah a umístění ve 3. patře, 4. NP je ideální. Byt svou velikostí i dispozicí, skvělým stavem, vzdušností a pečlivou údržbou předesílá budoucímu majiteli spokojené, pohodlné a bezproblémové bydlení. V mezipatře je Vám navíc k dispozici uzamčený pohodlný balkón vhodný kupříkladu k vychutnání ranní kávy, sušení prádla nebo sledování okolního dění směrem k OD Permon.

V blízkosti naleznete veškeré služby občanské vybavenosti. Přímo před domem je již zmíněný obchodní dům Permon, autobusové zastávky a veškerá občanská vybavenost. 5 minut pěšky je Kaufland a autobusové nádraží. Jedná se o klidný, skvěle udržovaný a spravovaný vchod i dům. Lokalita i byt se vyznačují úžasnou kombinací klidu, ticha, bezpečí a současně všech dostupných služeb pro spokojený domov i život.

Technické parametry domu:

Jedná se o bytový dům skládající se z devíti sekcí s 8.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1968 v typovém panelovém systému T 03 B-OS. Obvodové stěny jsou tvořeny strusko-pemzo-betonovými panely tl. 375mm (v místě parapetů tl.300mm) s oboustrannými omítkami. Stropní k-ce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu, spádové vrstvy ze strusky, tepelně-izolační vrstvy z plynosilikátových desek tl.100mm a hydroizolačního souvrství. Podlaha nad suterénem je tvořena stropním panelem, skelnou rohoží tl.20mm, separační lepenkou, betonovou vrstvou tl.cca 50mm a podlahovou krytinou (teraso, PVC, dřev. vlysy). V průběhu užívaní stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2007, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.100mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20W/m2.K a výměnu vstupních dveří s Ud=1,70 W/m2.K, zateplení střechy pomocí EPS tl.120mm s provedením nové hydroizolační vrstvy z asfalt. pásů a zateplení stropu suterénu izolačními deskami z minerálních vláken tl.60mm. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS80 s instalovaným výkonem 5,2 MW. Dodavatelem tepla je HTS, a.s. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 1+1
LokalitaKosmonautů, Havířov - Podlesí
OkresKarviná
Náklady na bydlení4.258 Kč včetně služeb
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná36 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB84 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Kosmonautů
Havířov - Podlesí
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře