Prodej, Byt 1+kk, 30 m² - Havířov - Zvonková

Zvonková, Havířov - Šumbark | 30 m²

ID 00025
Kontakt
895 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele si dovolujeme Vám nabídnout moc pěkný a dobře situovaný, světlý byt 1+kk vhodný k okamžitému užívání nebo také k úpravám dle vlastních představ, Byt se nachází ve velmi udržovaném vchodě s příjemnými starousedlíky. Čisté, klidné a bezpečné prostředí domu je zárukou pohodového bydlení v tomto bytě.

Byt se nachází ve 2. patře (3. NP) v klidném místě s přímým dosahem do přírody, lesa, cyklostezek, procházek a současně v přímém dosahu veškerých služeb (obchody, MHD, lékaři...). Dům prošel v roce 2007 zdařilou revitalizací (energetický štítek "B" přiložen) a pokud budete mít plné ruce tašek, můžete využít moderní výtah.

V částečně zařízeném bytě je prostorný pokoj s novým kuchyňským koutem a mnoha novými úložnými prostory. Praktické úložné prostory jsou také v předsíni, odkud vstupujete do samostatně vyzděné koupelny a wc.

Další velkou výhodou jsou nízké náklady na bydlení ve výši 2.639 Kč.

Informace k objektu a revitalizaci:

Jedná se o řadový dům s 8.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1989 v typovém panelovém systému OP 1.31. Obvodové stěny jsou tvořeny panely ze strusko-pemzo betonu tl.375 a 300mm. Stropní konstrukce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je dvouplášťová skládá se ze stropního panelu tl.150mm na němž je uložena tepelná izolace.
Konstrukci střechy tvoří bodové podpory různých výšek, vodorovnou část tvoří ŽB. nosníky a překlady, které nesou střešní dílce tl.80.mm. Střešní betonové desky mají příčný i podélný spád k vnitřní střešní vpusti. Na střešních deskách je živičná krytina. Podlaha nad 1.PP je zateplena PUR deskami tl.40mm.

V průběhu užívání stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2007, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem EPS-F tl.80mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20W/m2.K, zateplení střechy foukanou izolací CLIMATIZER PLUS do tl. 200 mm vč. položení nové střešní krytiny a zateplení stropu sušárny polystyrénem EPS- F tl.60mm. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS105. Dodavatelem tepla je HTS, a.s. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 1+kk
LokalitaZvonková, Havířov - Šumbark
OkresKarviná
Náklady na bydlení2.639 Kč
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná30 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObytná
Rok kolaudace1989
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB78 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Zvonková
Havířov - Šumbark
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře