Prodej, Byt 2+1, 44 m² - Havířov

Okružní 1187/4c, Havířov - Šumbark | 44 m²

ID 00043
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Chcete si vzít zubní kartáček, pár věcí ze skříně a bez složitého zařizování ihned bydlet? Exklusivně Vám nyní představujeme moc pěkný byt 2+1 v 1. patře (2. NP) v blízkosti všech služeb občanské vybavenosti, včetně autobusové zastávky, večerky s potravinami a novinovým stánkem přímo před domem.

Byt, jak vidíte z fotografií je zcela zařízen, včetně varné konvice, mikrovlnky, ledničky, televize a dalšího potřebného vybavení, které si nyní nemusíte pořizovat, čímž si přechod na nové bydlení významně zjednodušíte. Byt je vhodný pro seniora (1. patro, výtah, sprchovací kout, zařízení), taktéž, jako startovací byt, případné také k rekonstrukci dle vlastních představ.

Příjemně mě překvapil pečlivě udržovaný stav bytu a mnoho úložných prostor. Dům je zateplený, revitalizovaný, vchod čistý, klidný. Pokud byste rádi vyobrazený nábytek a zařízení ponechali, mohou v bytě bezúplatně zůstat. Stejně tak je v případě zájmu obratem vystěhujeme.

Technické parametry domu:

Jedná se o deskový řadový dům se třemi sekcemi (vchody) a s 8.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1988 v typovém panelovém systému OP 1.11. Obvodové stěny jsou tvořeny sendvičovými panely tl. 300mm (150mm nosná ŽB stěna + 80mm polystyren + 70mm ŽB krycí deska). Stropní k-ce jsou tvořeny ŽB panely tl.150mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu na kterém se nachází cca 80 mm štěrku na kterém je položen PPS tl. 100 mm, který je pokryt asfaltovými pásy. Podlaha nad suterénem je zateplena deskami PPS tl. 60 mm.
V roce 2008 byla provedená komplexní oprava domu, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z EPS tl.80mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20 W/m2, zateplení střechy pomocí EPS100 tl.100mm a výměnu vstupních dveří s Ud=1,70 W/m2. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS98 s instalovaným
výkonem 1,726MW. Dodavatelem tepla je HTS, a s. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 2+1
LokalitaOkružní 1187/4c, Havířov - Šumbark
OkresKarviná
Náklady na bydlení4.592 Kč
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná44 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB82 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Okružní 1187/4c
Havířov - Šumbark
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře