Prodej, Byt 2+1, 44 m², Havířov-Pujmanová

Marie Pujmanové, Havířov - Šumbark | 44 m²

ID 00034
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Velmi příjemné bydlení v obložení zeleně a vzrostlých stromů s veškerou občanskou vybaveností a dostatkem parkovacích míst v hezkém bytě 2+1 s výhledem do dvora. Tak by se dal stručně charakterizovat tento pěkný byt nacházející se v ideálním 3. NP z celkových 6 podlaží v opravdu pečlivě udržovaném vchodě s moderním výtahem.

Mimo příjemnou kuchyň a praktický výhled do dvora mě zaujala propojená koupelna s WC a velmi vkusně řešená vestavěná skříň v předsíni. Také dostatečně velký a díky 4 oknům slunný obývací pokoj ze kterého vstupujete vpravo do kuchyně a vlevo do ložnice nabízí dostatek prostoru pro příjemné trávení volného času nebo odpočinku.

Byt je vhodný, jako startovací, taktéž se jedná o ideální bydlení pro seniory, případně jako výhodná investice.

Autobusová zastávka je v těsné blízkosti.


Technický popis domu:

Jedná se o deskový řadový dům (krajní sekce) s 6.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1984 v typovém panelovém systému OP 1.11. Obvodové stěny jsou tvořeny sendvičovými panely tl. 300mm (150mm nosná ŽB stěna+80mm polystyren+70mm ŽB krycí deska).Stropní k-ce jsou tvořeny ŽB panely tl.150mm. Střecha je jednoplášťová, skládá se ze stropního panelu tl.15 cm, na které se nachází cca 8 cm štěrku, na kterém je položen PPS tl.100 mm, který je pokryt asfaltovými pásy.
Střecha byla opravována v roce 2001, kdy byla bez dodatečného zateplení pokryta novou lepenkou. Strop nad suterénem je zateplen PUR deskami tl.50 mm. V průběhu užívaní stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2005, která
obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.80mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20W/m2.K a zateplení střechy pomocí EPS 100 S tl.100mm s provedením nové PVC střešní fólie.
Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS111s instalovaným výkonem 2,716MW. Dodavatelem tepla je HTS, a.s. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 2+1
LokalitaMarie Pujmanové, Havířov - Šumbark
OkresKarviná
Náklady na bydlení4.000,- Kč
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná44 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1984
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB87 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Marie Pujmanové
Havířov - Šumbark
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře