Prodej, byt 2+1 s lodžií, Havířov-Podlesí

Nad Terasou 1162/12, Havířov - Podlesí | 53 m²

ID 00048
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Rádi Vám exklusivně představujeme tento velice příjemný byt na skvělé adrese Nad Terasou, který splňuje veškerá kritéria pro klidné, pohodlné a bezpečné vytvoření dokonalého domova. Přidanou hodnotou ke všem dostupným službám občanské vybavenosti v přímém dosahu (BUS zastávky, OD Permon, kulturní dům, parky na příjemné procházky, lesopark v blízkosti, lékaři, velké, moderní potraviny Albert pod domem a do centra Havířova autobusem za 5 minut) je krásný výhled z prostorné, zasklené lodžie na Beskydy.
Byt je v původním stavu, vystěhovaný, vymalovaný, připravený buď k nastěhování a také samozřejmě k jakýmkoli úpravám, či rekonstrukci dle libosti. Dům i vchod je velmi klidný, čistý, udržovaný s kvalitním výtahem. Samozřejmostí je prostorná sklepní kóje.


Technické parametry domu:

Jedná se o řadový bytový dům skládající se z pěti sekcí s 8.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1969 v typovém panelovém systému T 03 B-OS. Obvodové stěny jsou tvořeny strusko-pemzo-betonovými panely tl. 375mm (v místě parapetů tl.300mm)
s oboustrannými omítkami. Stropní konstrukce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu, spádové vrstvy ze strusky, tepelně-izolační vrstvy z plynosilikátových desek tl.100mm a hydroizolačního souvrství. Podlaha nad suterénem je tvořena stropním panelem, skelnou rohoží tl.20mm, separační lepenkou, betonovou
vrstvou tl.cca 50mm a podlahovou krytinou (teraso, PVC, dřev. vlysy). V průběhu užívání stavby byla provedena revitalizace objektu cca v.r.2004, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.80mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20W/m2.K a dveří s Ud=1,70W/m2.K, zateplení střechy pomocí EPS tl.100 mm s provedením nové hydroizolační vrstvy z asfalt.pásů a zateplení podhledů v 1.PP minerální vlnou tl.60mm. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS 73. Dodavatelem tepla je HTS, a.s., větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 2+1
LokalitaNad Terasou 1162/12, Havířov - Podlesí
OkresKarviná
Náklady na bydlení4.500 Kč včetně služeb
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná53 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1961
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB92 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Nad Terasou 1162/12
Havířov - Podlesí
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře