Prodej, Byt 2+kk+šatna 54 m² - Havířov - Město

17. listopadu 1005/21b, Havířov - Město | 54 m²

ID 00046
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Výjimečný byt s velkou koupelnou, balkonem, a velmi vkusně propojeným obývacím pokojem s kuchyní do písmene "L". Navíc v žádané lokalitě na ulici 17. listopadu, kdy máte veškerou občanskou vybavenost, jako na dlani.
Jako bonus můžete přijmout skutečně prostornou šatnu, která doplňuje tento zdárně rekonstruovaný byt nacházející se v 5. NP z 6 ("4. patře") v klidném a pečlivě udržovaném vchodě s moderním výtahem. V bytě je komplet nová elektřina v mědi a voda v plastu.

V těsné blízkosti domu je škola, školka, autobusové zastávky, obchody, do 5 minut pěšky jste v OD Permon, Hruška, nový velký Albert, zdravotní středisko, lékárny, zubní ordinace, cukrárny atd. a do 10 minut pěšky jste v samotném centru Havířova. V neposlední řadě jste do 10 minut procházkou lesem také u nás na SBD Havířov.

Byt prošel před 15 lety zdařilou rekonstrukcí, kdy veškeré úpravy i spotřebiče dodnes spolehlivě slouží svému účelu.
Podlahy jsou plovoucí dřevěné, v kuchyni, wc a koupelně jsou vkusné dlažby. Z ložnice vstupujete na příjemný balkon s výhledem do ulice a na Lysou horu. Okna z obývacího pokoje a kuchyně směřují do dvora.

Náklady na bydlení cca 3.500 Kč včetně služeb jsou také v relaci velmi vstřícné.

Technické parametry domu:

Jedná se o řadový bytový dům skládající ze dvou sekcí a s 6.NP a 1.PP objekt byl postaven cca v roce1964 v typovém panelovém systému T 03 B. Obvodové stěny jsou tvořeny strusko-pemzo-betonovými panely tl. 375mm (v místě parapetů tl.300mm) s oboustrannými omítkami. Stropní konstrukce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu, spádové vrstvy ze strusky, tepelně-izolační vrstvy z plynosilikátových desek tl.150mm a hydroizolačního
souvrství. V roce 2002 prošla střecha generální opravou. V rámci opravy bylo provedeno zateplení střechy Polydekem PSB25 tl.60mm. Podlaha nad suterénem je tvořena stropním panelem, skelnou rohoží tl.20mm, separační lepenkou, betonovou vrstvou tl.cca 50mm a podlahovou krytinou (teraso, PVC, dřev. vlysy).
V průběhu užívání stavby byla provedena revitalizace objektu cca v.r.2003, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.100mm, výměnu oken za nová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20 W/m2.K vč. výměny vstup. dveří s Ud=1,70W/m2.K. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS59. Dodavatelem tepla je HTS, a.s. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 2+kk
Lokalita17. listopadu 1005/21b, Havířov - Město
OkresKarviná
Náklady na bydlení3.500 Kč včetně služeb
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná54 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1964
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB103 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

17. listopadu 1005/21b
Havířov - Město
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře