Prodej byt 3+1, 66 m² - Havířov - Podlesí

Kosmonautů, Havířov - Podlesí | 66 m²

ID 00066
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Hledáte klid a zároveň plnou občanskou vybavenost? Udržovaný bytový dům s výtahem po revitalizaci se nachází v příjemném a atraktivním místě pod OD Permon na ulici Kosmonautů. Tato lokalita je klidná a vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro seniory.

Jedná se o bytovou jednotku v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1 s balkonem s výhledem do dvora. Nachází se v 1.NP a náleží k ní dvě sklepní kóje (jedna z nich má na délku 4 metry). Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci. Její součástí byly nové rozvody vody a elektřiny (v celém bytě). Proběhla výměna oken (v celém domě). Díky své orientaci na západní i východní stranu je byt po celý den příjemně prosvětlený. Energetická náročnost budovy: třída C.

V bytě je zánovní kuchyňská linka, plovoucí podlahy, mimo původního, zachovalého bytového jádra jsou všude nové pěkné dveře.

V přímé dostupnosti jsou veškeré služby občanské vybavenosti.

Technické parametry domu:
Jedná se o bytový dům skládající se z devíti sekcí s 8.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1968 v typovém panelovém systému T 03 B-OS. Obvodové stěny jsou tvořeny strusko-pemzo-betonovými panely tl. 375mm (v místě parapetů tl.300mm) s oboustrannými omítkami. Stropní k-ce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu, spádové vrstvy ze strusky, tepelně-izolační vrstvy z plynosilikátových desek tl.100mm a hydroizolačního souvrství. Podlaha nad suterénem je tvořena stropním panelem, skelnou rohoží tl.20mm, separační lepenkou, betonovou vrstvou tl.cca 50mm a podlahovou krytinou (teraso, PVC, dřev. vlysy). V průběhu užívaní stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2007, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.100mm, výměnu oken za nová
plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20W/m2.K a výměnu vstupních dveří s Ud=1,70 W/m2.K, zateplení střechy pomocí EPS tl.120mm s provedením nové hydroizolační vrstvy z asfalt. pásů a zateplení stropu suterénu izolačními deskami z minerálních vláken tl.60mm. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS80 s instalovaným výkonem 5,2 MW. Dodavatelem tepla je HTS, a.s. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 3+1
LokalitaKosmonautů, Havířov - Podlesí
OkresKarviná
Náklady na bydlení7 500 Kč
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná66 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1968
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB84 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Kosmonautů
Havířov - Podlesí
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře