Prodej, Byty 3+1, 67,5 m² - Havířov

Okrajová, Havířov - Podlesí | 68 m²

ID 00013
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Je opravdová radost, když přijdete nafotit byt do nabídky, který je opravdu krásný. Klidné místo se vším potřebným na dosah, krásné prostředí, tichý a čistý vchod s květináči v každém patře, zkrátka na mě dýchlo takové to bezpečí a klid z dětství. Po otevření dveří se příjemný pocit jen znásobil.

Snížené stropy v předsíni s bodovkami a dlažba působí útulné a příjemně. Po pravé ruce toaleta a koupelna ve zděném jádru za krásnými dveřmi, v koupelně sprchovací kout s pěknou dlažbou, spoustou místa na pračku i sušičku.

Pokračuji rovně dál do obývacího pokoje. Prostorná, světlá místnost s balkonem a výhledem do stromů. Když se otočím směrem od balkonu, který je příjemný na posezení s pěkným výhledem, projdu obývacím pokojem, dostanu se do jídelny propojené s kuchyní, kde došlo k velmi užitečné a efektní stavební úpravě, čímž je jídelna s kuchyní otevřená v jeden opravdu kouzelný a útulný domov tvořící prostor. Z jídelny, kde se pohodlně vejde jídelní stůl, sedačka a další vybavení, stejně, jako z prostorné a světlé kuchyně na míru je příjemný výhled do zeleně ve dvoře. Ložnice je opět příjemné místo, jako stvořené se zde odebrat k příjemnému odpočinku a spánku.

V kuchyni (a jídelně) i obývacím pokoji jsou vestavěné klimatizace. Byt se prodává bez vybavení. Když bytem procházíte, vnímáte výjimečné místo k příjemnému, rodinu stmelujícímu, přesto s dostatečným prostorem pro soukromí, nadstandardnímu bydlení. V předsíni, kuchyni, wc a koupelně jsou snížené stropy s bodovkami.

Rozměry:

Koupelna: 2,10 m2
Kuchyň: 8,66 m2
Předsíň: 4,46 m2
Jídelna: 14,43 m2
Ložnice: 10,15 m2
Obývací pokoj: 20,81 m2
Sklep: 3,65 m2
WC: 0,90 m2

V blízkosti jsou všechny potřebné služby a zázemí. Jako bonus na závěr, na domu ani na bytě nevázne žádný úvěr z čehož se odráží i velmi nízké náklady na bydlení. Vřele doporučuji neváhat s prohlídkou.

KategorieByty 3+1
LokalitaOkrajová, Havířov - Podlesí
OkresKarviná
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná68 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1965
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Okrajová
Havířov - Podlesí
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře