Prodej, Byty 3+1, 79 m² - Havířov

Letní, Havířov - Šumbark | 79 m²

ID 00016
Kontakt
prodáno
plus energie (plyn a elektřina), včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Exklusivní nabídka krásně situovaného bytu s prostorným, zaskleným balkonem v klidném prostředí na konci Havířova, kde dále pokračují už jen parky, louky, lesy, rodinné domky, mnoho zeleně i parkovacích míst. Spoustu prostoru pro procházky, vyjížďky na kole, zastávka autobusu 1 minutu od vchodu. Skutečně na Vás dýchne klid, jakoby se vše zpomalilo. Bydlení na "konci světa".

Další moc pěknou a zajímavou výhodou tohoto bytu je, že z jedné místnosti máte okna na více stran, poněvadž byt je rohový. Třetí podlaží je tak akorát místo, kde se cítíte příjemně a bezpečně.

Obrovskou výhodou je opravdu velká, chcete-li osobní kočárkárna (3x3 metry) přímo naproti bytu v zamčené místnosti. Navíc jsou 3 byty zamčené do vlastní chodby, takže se k Vašim dveřím nemá šanci dostat nikdo jiný, než ten, kdo s Vámi bydlí. Pokud máte rádi bezpečí, klid a prostor, tak tento byt rozhodně nepřehlédněte.

Byt je v původním, velmi dobrém stavu. Kdo nechce rekonstruovat, může hned bydlet. Pokud rekonstruovat chcete, je to perfektní místo pro Vaši fantazii a spoustu možností, udělat z tohoto bytu opravdu luxusní, velkorysé bydlení ve velmi příjemném prostředí na okraji přírody s veškerým volnočasovým vyžitím s výborným dosahem ke všem službám, které si jen můžete vymyslet.

Navíc má byt krásný příběh, ale ten Vám povím až osobně. Cena je vzhledem k místu, prostoru, možnostem a architektuře bytu velice příznivá. Náklady na bydlení jsou taktéž velmi příjemné (5.737 Kč včetně zbytkové anuity). Taková možnost se příliš často neobjevuje, pokud hledáte klid a prostor s dosahem všeho co potřebujete, jste na správné adrese-Letní.

KategorieByty 3+1
LokalitaLetní, Havířov - Šumbark
OkresKarviná
Náklady na bydlení5.737 Kč
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Anuita30 000 Kč
Plocha užitná79 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Letní
Havířov - Šumbark
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře