Pronájem, Byt 1+kk, 20 m² - Havířov - Podlesí

Hálkova, Havířov - Podlesí | 20 m²

ID 00038
Kontakt
pronajato
plus energie (plyn a elektřina), včetně DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu

Úžasné prostředí naproti řadovek u zimního stadionu. Oplocený dům se zahrádkami a posezením. Dokonalá kombinace klidu a soukromí se vším potřebným doslova po ruce (Kaufland, Lidl, lékárna, autobusové nádraží, park, příroda, vše do dvou minut pěšky).

Dovolujeme si Vám nabídnout byt 1+kk v osobním vlastnictví ve vyvýšeném přízemí, aktuálně vystěhovaný, vymalovaný, připraven k nastěhování.

Byt je složen z předsíňky s kuchyňským koutem, koupelny s toaletou a obývacím prostorem. Jeho velkou výhodou jsou velmi nízké měsíční náklady.

Popis domu:

Jedná se o bodový bytový dům s 8.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1966 v typovém panelovém systému T 03 B. Obvodové stěny jsou tvořeny strusko-pemzobetonovými panely tl. 375mm (v místě parapetů tl.300mm) s oboustrannými omítkami. Stropní k-ce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu, spádové vrstvy ze strusky, tepelně-izolační vrstvy z plynosilikátových desek tl.100mm a hydroizolačního souvrství. Podlaha nad suterénem je tvořena stropním panelem, skelnou rohoží tl.20mm, separační lepenkou, betonovou vrstvou tl.cca 50mm a podlahovou krytinou (teraso, PVC, dřev. vlysy). V průběhu užívaní stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2004, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.100mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20W/m2.K a výměnu vstupních dveří s Ud=1,70 W/m2.K, zateplení střechy pomocí EPS tl 100mm s provedením nové hydroizolační vrstvy a zateplení podhledu suterénu rohožemi z minerálních vláken tl.60mm. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS161. Dodavatelem tepla je HTS, a.s.. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 1+kk
LokalitaHálkova, Havířov - Podlesí
OkresKarviná
Náklady na bydlení6.000 + 2.200 Kč
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná20 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1966
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB96 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Hálkova
Havířov - Podlesí
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře