Pronájem byt 1+kk, 22 m² - Havířov - Město

Karvinská 1232/36, Havířov - Město | 22 m²

ID 00065
Kontakt
pronajato
jistina 9.900Kč, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Útulný nájemní byt ve vyvýšeném přízemí na lukrativní adrese Karvinské ulice by mohl být tím pravým místem, kde si vytvoříte své klidné místo pro svůj domov. Zastávka MHD je opravdu v těsné blízkosti, tedy máte Havířov, jako na dlani. Byt je po rekonstrukci, má novou elektřinu, vyzděnou koupelnu se sprchovacím koutem, renovované parkety a zánovní kuchyňská linka jistě dobře poslouží svému účelu. Výhled je do klidného dvora, viz. fotografie. Nezanedbatelnou výhodou jsou velmi nízké náklady na provoz. Částka 5.500 Kč Vám postačí na nájemné i služby spojené s užíváním bytu. Zbývá již pouze poplatek za elektrickou energii, který si v současné době můžete dohodnout v již výhodnější sazbě. Byt nabízí novému nájemci skvělou možnost začít vytvářet svůj osobní prostor dle vlastních představ. Ideální volba pro jednotlivce či pár hledající útulné bydlení v tiché a klidné lokalitě města Havířova.

Jedná se o náš nájemní byt (SBD Havířov), tudíž nepotřebujete žádnou vstupní investici mimo jistinu 3 měsíčního nájmu, který dle posledního předpisu činil 3.300 Kč.

Technický popis domu:

Jedná se o bytový dům s devíti sekcemi a se 4.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1964 v typovém panelovém systému T 02 B. Obvodové stěny jsou tvořeny struskopemzo-betonovými panely tl. 375mm (v místě parapetů tl.300mm) s oboustrannými omítkami. Stropní konstrukce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu, spádové vrstvy ze strusky, tepelně-izolační vrstvy z plynosilikátových desek tl.100mm a hydroizolačního souvrství. Podlaha nad suterénem je tvořena stropním panelem, skelnou rohoží tl.20mm, separační lepenkou, betonovou vrstvou tl.cca 50mm a podlahovou krytinou (teraso, PVC, dřev. vlysy).
V průběhu užívaní stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2003, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.120mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20 W/m2.K a vstupních dveří s Ud=1,70 W/m2.K, zateplení střechy pomocí EPS tl.120mm s provedením nové hydroizolační vrstvy, zateplení vnitřní stěny a podhledu zadního vstupu min.vláknem tl.40mm a zateplení podhledů suterénu minerálním vláknem 60mm.
Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS69 s instalovaným výkonem 5,77 MW. Dodavatelem tepla je HTS, a.s. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 1+kk
LokalitaKarvinská 1232/36, Havířov - Město
OkresKarviná
Náklady na bydlení5.500 Kč včetně záloh na TV a SV (voda) plus energie (plyn a elektřina),
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná22 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB90 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Karvinská 1232/36
Havířov - Město
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře