Pronájem, Byt 2+1, 54 m² - Havířov - Podlesí

Elišky Krásnohorské, Havířov - Podlesí | 54 m²

ID 00037
Kontakt
pronajato
plus služby, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Exklusivně vám tímto rádi představujeme moc hezký byt 2+1 v původním stavu, zcela zachovalý ve velmi klidné a žádané lokalitě s možností nastěhování nebo také případné rekonstrukce. Když vstoupíte, dýchne na Vás klid a nostalgie. Taktéž okolí domu je klidné, plné zeleně. Společné prostory domu působí taktéž velmi tiše, klidně a bezpečně. Současně máte veškerou občanskou vybavenost v dosahu. Např. OD Kaufland je pěšky přes cestu asi 2 minuty.

Samotný byt se nachází ve 3. NP z celkových 8. Vše v bytě je velmi zachovalé, nepoškozené. S majiteli bytu je možno se domluvit na ponechání zařízení.

Bytu lahodí prostorný obývací pokoj ze kterého se dostanete do ložnice, která je také dostatečně velká a vzdušná. Kuchyň je samostatná, přístupná z předsíně. Poskytuje dostatek prostoru pro vaření i pohodlný odpočinek, např. u šálku čaje.

Okna jsou plastová ve skvělé formě a celý dům prošel zdařilou revitalizací. Kdo chcete bydlet v klidném prostředí za dobré měsíční náklady se vším podstatným po ruce, určitě přijďte nasát jedinečnou atmosféru tohoto moc příjemného bydlení.

Popis domu:

Jedná se o bytový bodový dům s 8.NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1966 v typovém panelovém systému T03B-OS. Obvodové stěny jsou tvořeny strusko-pemzobetonovými panely tl. 375mm (v místě parapetů tl.300mm) s oboustrannými omítkami. Stropní k-ce jsou tvořeny ŽB dutinovými panely tl.215mm. Střecha je jednoplášťová a skládá se ze stropního panelu, spádové vrstvy ze strusky, tepelně-izolační vrstvy z plynosilikátových desek tl.150mm a hydroizolačního souvrství. Podlaha nad suterénem je tvořena stropním panelem, skelnou rohoží tl.20mm, separační lepenkou, betonovou vrstvou tl.cca 50mm a podlahovou krytinou (teraso, PVC, dřev. vlysy). V průběhu užívaní stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2005, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS tl.100mm, výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20 W/m2 a vstupních dveří s Ud=1,70 W/m2.K a zateplení střechy pomoci EPS tl.100 mm s provedením nové hydroizolační vrstvy. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice. Dodavatelem tepla je HTS, a.s.. Větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 2+1
LokalitaElišky Krásnohorské, Havířov - Podlesí
OkresKarviná
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná54 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1966
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB130 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Elišky Krásnohorské
Havířov - Podlesí
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře