Pronájem, Byt 3+1, 68 m² - Havířov, Šípková

Šípková, Havířov - Šumbark | 68 m²

ID 00035
Kontakt
pronajato
plus energie (plyn a elektřina), včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu

Chcete mít vše důležité po ruce a současně bydlet na okraji lesa? Sednout si ráno do lodžie a ponořit se do lesního koncertu? Vyjít ze vchodu a ocitnout se mezi vzrostlými stromy a další flórou i faunou hlubokého lesa? Dovolujeme si Vám exklusivně představit moc pěkný, prostorný byt 3+1 se zasklenou lodžií na konci ulice Šípkové v bezprostřední blízkosti rozlehlého lesa s cyklostezkami a nespočtem prostoru pro procházky a sportovní vyžití. Pokud hledáte příjemné bydlení v absolutním klidu v domě i okolí, pak by tato příležitost neměla ujít Vaší pozornosti.

Byt se nachází ve 3. patře (4. NP), kdy dům, který prošel revitalizací je samozřejmě vybaven moderním výtahem.
Předsíň bytu je prostorná a vzdušná, byt má dobře promyšlené úložné prostory. Celkově se v bytě cítíte velmi příjemně. Prostorný obývací pokoj se vstupem do ložnice s lodžií Vás mile překvapí. Prostorná lodžie přímo vybízí k příjemnému a pohodlnému posezení s pěkným výhledem. V kuchyni, která má krásnou kuchyňskou linku je dostatek prostoru pro posezení, kde si také můžete pohodlně vychutnat ranní kafe. Třetí pokoj může pohodlně posloužit, jako pracovna nebo dětský pokoj.

Jako příjemný bonus ke krásnému prostředí s veškerou občanskou vybaveností v dosahu může být velký, čistý a bezpečný sklep, kde si pohodlně uskladníte vše co potřebujete (5 m2).

Popis domu:
Jedná se o deskový řadový dům (krajní sekce) a se 6NP a 1.PP. Objekt byl postaven cca v roce 1988 v typovém panelovém systému OP 1.11. Obvodové stěny jsou tvořeny sendvičovými panely tl. 300mm (150mm nosná ŽB stěna+80mm polystyren+70mm ŽB krycí deska).Stropní k-ce jsou tvořeny ŽB panely tl.150mm. Střecha je jednoplášťová s původním zateplením pomocí desek Polsid tl.2x45mm. Spád je tvořen štěrkovým násypem. Krytina byla tvořena asfaltovými pásy. Podlaha nad suterénem je zateplena deskami PUR tl.50mm. V průběhu užívaní stavby byla provedena revitalizace objektu cca v r.2007, která obsahovala zateplení fasády objektu izolantem z PPS a MW tl.80mm (na lodžiích 40mm), výměnu oken za nová plastová s izolačním dvojsklem s Uw=1,20W/m2.K a zateplení střechy pomocí EPS 100 S tl.100mm s provedením nové PVC střešní fólie. Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací stanice PS107 s instalovaným výkonem 2,75MW. Dodavatelem tepla je HTS, a.s., větrání objektu je přirozené okny.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 3+1
LokalitaŠípková, Havířov - Šumbark
OkresKarviná
Náklady na bydlení12.000,- Kč
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná68 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1988
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB91 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Šípková
Havířov - Šumbark
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře